You are here

Organizasyon Komitesi Eş Başkanları

  • Cemal Yılmaz, Sabancı Üniversitesi
  • Hüsnü Yenigün, Sabancı Üniversitesi

Program Komitesi Eş Başkanları

  • Ayça Tarhan, Hacettepe Üniversitesi
  • Murat Erten, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Sağlık için Yazılım Mühendisliği Alt Alanı Eş Başkanları

  • Yeşim Aydın Son, ODTÜ Enformatik Enstitüsü
  • Erkan Mumcuoğlu, ODTÜ Enformatik Enstitüsü
  • Alp Kut, Dokuz Eylül Üniversitesi

Yazılım Test Mühendisliği Alt Alanı Eş Başkanları

  • Sadık Eşmelioğlu, ODTÜ
  • Vahid Garousi, Wageningen Üniversitesi

Yazılım Modelleme Özel Oturumu Eş Başkanları

  • Mert Özkaya, Yeditepe Üniversitesi
  • Ferhat Erata, UNIT Information Technologies R&D Ltd.

Y. Lisans ve Doktora Tezleri Oturum Başkanı

  • Fevzi Belli, Paderborn University

Yönlendirme Komitesi 

  • Ali Doğru, ODTÜ
  • Oğuz Dikenelli, Ege Üniversitesi
  • Onur Demirörs, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Oya Kalıpsız, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Yasemin Topaloğlu, Ege Üniversitesi

Organizasyon Komitesi

  • Gülşen Demiröz, Sabancı Üniversitesi
  • Mehmet Çağrı Çalpur, Softtech A.Ş.
  • Ethem Utku Aktaş, Softtech A.Ş.
  • Hanefi Mercan, Sabancı Üniversitesi

Yayınlama Sorumlusu

  • Ahmet Coşkunçay, Bilgi Grubu
  • Hanefi Mercan, Sabancı Üniversitesi

Web Yönetimi

  • Gülşen Demiröz, Sabancı Üniversitesi
  • Ethem Utku Aktaş, Softtech A.Ş.
  • Hakan Tatlı, Sabancı Üniversitesi

Tanıtım - İletişim

  • Uraz Cengiz Türker, Gebze Teknik Üniversitesi
  • Mehmet Çağrı Çalpur, Softtech A.Ş.

Bütçe - Sponsorluk Sorumlusu

  • Kamer Kaya, Sabancı Üniversitesi
  • Ahmet Demirelli, Sabancı Üniversitesi

Temel Alan Program Komitesi

  • Bülent Mehmet Adak, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Deniz Akdur, ASELSAN A.Ş.
  • İbrahim Akman, Atılım Üniversitesi
  • Mehmet Sıddık Aktaş, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Barış Aktemur, Özyeğin Üniversitesi
  • Onur Aktuğ, ASELSAN A.Ş.
  • Özlem Albayrak, Mebitech Bilişim A.Ş.
  • Levent Alkışlar, ASELSAN A.Ş.
  • Haluk Altunel, SOFTTECH A.Ş.
  • Ethem Arkın, ASELSAN A.Ş.
  • Tolga Ayav, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Ebru Aydın Göl, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Turgay Aytaç, Prescience Technologies Inc.
  • Selami Bağrıyanık, Turkcell Teknoloji
  • Fevzi Belli, Paderborn University 
  • Aysu Betin Can, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Semih Bilgen, Okan Üniversitesi
  • Göksel Biricik, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Ayşe Buharalı Olcaysoy, Turkcell Teknoloji
  • Nergiz Çağıltay, Atılım Üniversitesi
  • Çağatay Çatal, Wageningen University
  • İlknur Çelik, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü
  • Oumout Chouseinoglou, Hacettepe Üniversitesi
  • Ahmet Coşkunçay, Bilgi Grubu Ltd. Şti.
  • Deniz Çetinkaya
  • Gökhan Dalkılıç, Dokuz Eylül Üniversitesi
  • Orçun Dayıbaş, Havelsan A.Ş.
  • Onur Demirörs, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü / UNSW
  • Banu Diri, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Ali H. Doğru, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Ahmet Egesoy, Ege Üniversitesi
  • Erdem Eser Ekinci, Galaksiya Information Technologies
  • Tülin Erçelebi Ayyıldız, Başkent Üniversitesi
  • R. Cenk Erdur, Ege Üniversitesi
  • P. Erhan Eren, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Y. Murat Erten, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Sadık Eşmelioğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Çiğdem Gencel, Free University of Bozen
  • Cağdaş Gerede, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
  • Görkem Giray
  • Çağatay Göncü, Monash University
  • Selçuk Güceğlioğlu, Başbakanlık
  • Gülfem Işıklar Alptekin, Galatasaray Üniversitesi
  • Güler Kalem, Atılım Üniversitesi
  • Oya Kalıpsız, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Pınar Karagöz, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Murat Karakaya, Atılım Üniversitesi
  • Geylani Kardaş, Ege Üniversitesi
  • Kamer Kaya, Sabancı Üniversitesi
  • A. Baki Kocaballı, Macquarie University
  • Altan Koçyiğit, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Murat Komesli, Yaşar Üniversitesi
  • R. Alp Kut, Dokuz Eylül Üniversitesi
  • Alok Mishra, Atılım Üniversitesi
  • Alev Mutlu, Kocaeli Üniversitesi
  • Halit Oğuztüzün, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Pınar Onay Durdu, Kocaeli Üniversitesi
  • Barış Özkan, Eindhoven University of Technology
  • Özden Özcan Top, Dundalk Institute of Technology
  • Serhat Peker, Atılım Üniversitesi
  • Mustafa Sarı, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Barış Sarıalioğlu, Keytorc Software Testing Services
  • Bilge Say, Atılım Üniversitesi
  • Yunus Emre Selçuk, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Alper Şen, Boğaziçi Üniversitesi
  • Cüneyt Sevgi, Bilkent Üniversitesi
  • Hasan Sözer, Özyeğin Üniversitesi
  • Ayça Tarhan, Hacettepe Üniversitesi
  • Bedir Tekinerdoğan, Wageningen University
  • Selma Tekir, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Ali Murat Tiryaki, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
  • Ömer Özgür Tanrıöver, Ankara Üniversitesi
  • Cengiz Togay, Uludağ Üniversitesi
  • Yasemin Topaloğlu, Ege Üniversitesi
  • Okan Topçu, ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü / Deniz Harp Okulu
  • Tuğkan Tuğlular, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Seçkin Tunalılar, ASELSAN A.Ş.
  • Oktay Türetken, Eindhoven University of Technology
  • Çiğdem Turhan, Atılım Üniversitesi
  • Eray Tüzün, Bilkent Üniversitesi
  • Cemil Ulu, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası
  • Erdir Ungan, Bilgi Grubu Ltd. Şti.
  • Murat Osman Ünalır, Ege Üniversitesi
  • Suzan Üsküdarlı, Boğaziçi Üniversitesi
  • Murat Paşa Uysal, Başkent Üniversitesi
  • Mehmet S. Ünlütürk, Yaşar Üniversitesi
  • Ali Yazıcı, Atılım Üniversitesi
  • Filiz Yeşildoruk
  • Özkan Yıldız, Başbakanlık
  • Murat Yılmaz, Çankaya Üniversitesi
  • Cemal Yılmaz, Sabancı Üniversitesi

Yazılım Test Mühendisliği (YTM) Alt Alanı Program Komitesi

  • Fevzi Belli, Paderborn University
  • Aysu Betin Can, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Cağatay Çatal, Wageningen University
  • Sadık Eşmelioğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Vahid Garousi, Wageningen University
  • Kadir Herkiloğlu, Havelsan A.Ş.
  • Barış Sarıalioğlu, Keytorc Software Testing Services
  • Hasan Sözer, Özyeğin Üniversitesi
  • Tuğkan Tuğlular, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Hüsnü Yenigün, Sabancı Üniversitesi
  • Erdem Yıldırım, İnnova A.Ş.

Sağlık İçin Yazılım Mühendisliği (SiYM) Alt Alanı Program Komitesi

  • Adil Alpkoçak, Dokuz Eylül Üniversitesi
  • Haluk Altunel, SOFTTECH A.Ş.
  • Yeşim Aydın Son, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Levent Çarkacıoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Tuğba Gürgen Erdoğan, Hacettepe Üniversitesi
  • R. Alp Kut, Dokuz Eylül Üniversitesi
  • Ayşegül Kutlay, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Gökçe Banu Laleci Ertürkmen, SRDC Software Research & Development and Consultancy Corp.
  • Erkan Mumcuoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Sevgi Özkan Yıldırım, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Emre Sezgin, Nationwide Children's Hospital (OH, USA)

Yazılım Modelleme (YazMod) Özel Oturumu Özel Oturumu Program Komitesi

  • Deniz Akdur, Aselsan
  • Ethem Arkın, Aselsan
  • Önder Babur, Eindhoven University of Technology
  • Feza Buzluca, İstanbul Teknik Üniversitesi
  • Ferhat Erata, Wageningen University
  • Arda Göknil, University of Luxembourg
  • Geylani Kardaş, Ege Üniversitesi
  • Mert Özkaya, Yeditepe Üniversitesi
  • Eray Tüzün, Bilkent Üniversitesi

Lisansüstü Tezler Oturumu Program Komitesi

  • Tolga Ayav, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Ali Doğru, Orta Doğu Teknik Üniversitesi
  • Murat Erten, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Oya Kalıpsız, Yıldız Teknik Üniversitesi
  • Mert Özkaya, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi
  • Serap Şahin, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Hasan Sözer, Özyeğin Üniversitesi
  • Ayça Tarhan, Hacettepe Üniversitesi
  • Bedir Tekinerdoğan, Wageningen University
  • Selma Tekir, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Tuğkan Tuğlular, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü
  • Hüsnü Yenigün, Sabancı Üniversitesi
  • Cemal Yılmaz, Sabancı Üniversitesi